Hoonete soojusisolatsioonisüsteemid

Hoone soojusisolatsiooniks kasutatakse üht järgmistest või neile sarnastest sertifitseeritud süsteemidest: "Caparol", "Knauf", "Baumit", "Sakret", "Ceresit".

Isolatsioonimaterjalina kasutatakse süsteemis vahtplasti EPS-60 (tihedusega ≥ 15 кг/м³) või vajadusel kivivilla Fasrock (Rockwoll, Paroc). Isolatsioonimaterjali paksuse valib tellija. Mõlemad materjalid on väga heade isolatsiooniomadustega. Kinnituseks kasutatakse spetsiaalset liimsegu (markeering vastavalt kasutatavale süsteemile). Lisakinnituseks kasutatakse tüübleid.

Armeerimisel kasutatakse armeerimissegu (markeering vastavalt kasutatavale süsteemile) ja leelisekindlat klaaskiust krohvivõrku SSA 5433 S (0,165 kg/m²). Vajadusel kasutatakse nurkades nurgaprofiile ja akende juures aknaprofiile. Viimistluskihina kasutatakse struktuurset silikaat- või polümeerset viimistluskrohvi. Võimalikud on erinevad struktuurid ja värvid.

Garantii

Töö tegija garanteerib kogu soojusisolatsioonisüsteemi vastavuse RYL 2000 normidele juhul, kui fassaaditöödeks kasutatakse normidele vastavaid materjale. Töö tegija annab fassaadile kahe aastase garantii. Selle aja jooksul ei tohi fassaadis toimuda süsteemi ohustavaid muutusi.

Garantii alla ei kuulu:

  • muutused, mille on põhjustanud fassaadi välispinna määrdumine ja mehaanilised vigastused;
  • muutused, mis on seotud ehitisest lähtuva niiskusekoguse suurenemisega (niiskuskaitseta niisked hooned);
  • praod, mis on tekkinud seoses hoone vajumise ja hoone elementie deformeerumisega.

 
   
 
NEORANTEX OÜ      telefon: (+372) 56 562 514,    e-mail: neorantex@gmail.com Design by BAZIL-ART ©
    Яндекс цитирования  Яндекс.Метрика